warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

 

Poznaj zabiegi które od lat są HITEM  wśród gwiazd!

Zabiegi z użyciem Tlenu, które wykonasz u nas w gabinecie 

 

Oxybrazja – jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie, o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

Infuzja tlenowa – inaczej mezoterapia tlenowa – polega na rozprowadzeniu po skórze aktywnego preparatu pod odpowiednim ciśnieniem a następnie wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Do zabiegu wykorzystujemy preparaty, które zostały stworzone specjalnie do infuzji tlenowej.

 

Masaż tlenowy – jest rodzajem delikatnego masażu, który wykonujemy przy użyciu odpowiedniej, metalowej dyszy zasilanej tlenem. Jest to zabieg idealny przed tzw. „wielkim wyjściem”. Jest całkowicie nieinwazyjny. Nie pozostawia po sobie żadnych podrażnień. Skóra po masażu jest rozświetlona, dotleniona i jędrna. Twarz wygląda na wypoczętą, zmniejszają się cienie pod oczami. Zabieg jest bardzo przyjemny i przeznaczony również dla bardzo delikatnej cery z problemami naczyniowymi i nadwrażliwością.

 

Terapia czystym tlenem to ZABIEG ODMŁADZAJĄCY , REGENERUJĄCY  I ODŻYWIAJĄCY SKÓRĘ!

 

Efekty 
* wypełnienie zmarszczek
* głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
* wygładzenie okolic oczu
* wypełnienie ust
* poprawa struktury, napięcia i elastyczności
* podniesienie owalu twarzy
* witalność i młody wygląd
* rozjaśniona i zdrowa skóra

 

 

Zapraszamy

Oxybrazja  

Twarz + szyja + dekolt    – 130 zł 

 

Infuzja tlenowa :

twarz    220,00 zł  

Twarz + szyja + dekolt    260,00 zł 

TLENOWA ODBUDOWA

oxybrazja + infuzja tlenowa + masaż tlenowy      300,00 zł

 

 

loading
×