warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

WItaj! 

Oprócz specjalnie przygotowanych dla Ciebie Kart Stałego Klienta – o których kilka słów znajdziesz niżej – które uprawniają do wielu zniżek przedstawiam Ci również możliwośc skorzystania z PROGRAMU STAŁY KLIENT.

Na czym ten program polega?

Obowiązuje on w Gabinecie Kosmetologa i jest Bardzo prostym programem Rabatów: otóż 

za KAŻDĄ osobę, która przychodząc do nas do salonu powie, że przychodzi Z TWOJEGO POLECENIA  (Jedna osoba informuje o tym tylko RAZ, przy pierwszej wizycie) Ty OTRZYMASZ od nas BON na Kwotę 20,00 zł do wykorzystania na dowolną usługę w gabinecie. 

Jeśli osoba z Twojego polecenia wykupi KARNET ZABIEGÓW  Na minimum 3 zabiegi – Otrzymasz BON O WARTOŚCI 40,00 zł. 

Bony są ważne przez 6 miesięcy, a ich sumy można dowolnie łączyć, co oznacza, że polecając nasz salon  rownie dobrze możesz korzytsać z zabiegów

za DARMO!

 

 

 

 

U nas w salonie jako Stały Klient możesz skorzystać z kilku form kart stałego klienta, zaleznie od działu. Korzystając z naszych usług z każdą wizytą zbierasz pieczątki, które upowązniają Cię do zniżek, prezentów etc 

Np. Karta Stałego Klienta – Stylizacja Paznokci  Powoduje, że już przy 3 wizycie przysługuje Ci DARMOWY ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE, a przy 6 otrzymujesz RABAT 30% na dowolną stylizację!

 

W gabinecie Kosmetycznym również mamy Tego typu Karnet ! Tutaj 3 wizyta to RABAT 15%, 6 wizyta to rabat 25% a 8 Wizyta to PREZENT NIESPODZIANKA – ktory dobierany jest indywidualnie dla każdego klienta. 

 

 

 

 

 

loading
×