regulamin korzystania z grouponu

Dla wszystkich osób, które chciałyby skorzystać z naszych jakichkolwiek ofert umieszczonych na grouponie przedstawiamy ogólne zasady w kilku prostych punktach.

 

1.OFERTA PROMOCYJNA GROUPONU JEST DOSTĘPNA TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW SALONU.

2.GJEDNA OSOBA MOŻE WYKORZYSTAĆ TYLKO JEDEN GROUPON NA KAŻDY Z DZIAŁÓW NP: JEDEN NA FRYZJERSTWO, JEDEN NA KOSMETYKE ORAZ JEDEN NA MASAŻ.

3. PRZYCHODZAC NA WIZYTE, NALEZY BYĆ PUNKTUALNIE , A NAJLEPIEJ 5 MIN PRZED WIZYTA, ABY DAC CZAS NA SPOKOJNE ROZLICZENIE KUPONU.

4. EWENTUALNE SPÓŹNIENIA O KTÓRYCH NIE JESTESMY POINFORMOWANI TELEFONICZNIE SA AKCEPTOWANE DO 10 MIN PO TERMINIE UMÓWIONEJ WIZYTY.

REZERWACJA WIZYTY

1. Podczas umawiania wizyty obowiązkowo nalezy  podać informację iż jest to wizyta grouponowa. Jeśli taka informacja nie zostanie podana to wizyta jest PEŁNOPŁATNA.

1a. KAŻDĄ wizytę należy wcześniej umówić. Nie wykonujemy wizyt ‚od ręki’ ani na jutro , czy na tzw wczoraj.

1b. Jeśli interesuje Cię konretny termin zadrzoń i spytaj o jego dostępność PRZED wykupieniem grouponu. My nie odpowiadamy za brak terminów ‚na już’ czy w danym konkretnym dniu. Mamy okreslony czas w który zawsze znajdziemy dla Ciebie miejsce

NIE OBIECUJEMY, że będzie to termin idealny. nie musimy tego obiecać, to w Twoim interesie jest zarezerwowanie dogodnego terminu odpowiednio wcześnie.

2. Jeśli dana osoba umawia się na wizytę i dopiero po czasie wykupi groupon – czyli wizyta nie zostanie zapisana jako wizyta grouponowa – wizyta jest PEŁNOPŁATNA

 

ODWOŁANIE WIZYTY

3. Wizyta, która  nie zostanie odwołana minimum 24h wcześniej PRZEPADA, chyba, że przypadek będzie rozatrzony indywidualnie i będzię zgoda na ponowne wykonanie wizyty.

4. Wizyta przekładana drugi raz powoduje, że KUPON PRZEPADA

5. Jeśli wizyta zostanie przełożona z naszej winy , kupon jest ważny, nawet jeśli jego wazność kończyła się w dniu zaplanowanej wizyty – w takim przypadku kupon jest ważny jeszcze przez conajmniej tydzień czasu i ustalany najbliższy pasujący Tobie i Nam termin.

6. Spóźnienie powyżej 10 min oznacza to,że kupon traci ważność, przepada, zostaje rozliczony jako wykorzystany.

 

GROPONY NA KILKA WIZYT

7. Jeśli groupon jest wymieniony na karnet w salonie, to jest on już nieważny. Wizyta może odbyć się tylko po okazaniu naszego karnetu.

 

ILE RAZY MOGĘ SKORZYSTAC Z GROUPONU?

8. Jedna osoba może tylko raz skorzystać z usługi lub karnetu kupionego przez groupon. Jeśli nasze usługi Ci odpowiadają zapraszamy do korzystania z pełnopłatnej usługi lub z naszych promocji.

 

BRAK TERMINÓW, ŹLE ZAKUPIONY GROPON ITP

9. Jeśli już zakupiłeś groupon, a okazuje się, że z jakich względów – np jedna osoba chciałaby wykorzsytać drugi groupon, nie pasują CI podane przez nas terminy – nie możesz go wykorzystać to w sprawie zwrotów musisz kontaktować się bezpośrednio z GROUPONEM. My NIE ZWRACAMY PIENIĘDZY, gdyż po prostu ich nie otrzymaliśmy.

 

GROUPON STRACIŁ WAŻNOŚĆ? OMINĄŁEŚ WIZYTĘ?

10. Jeśłi Twój groupon traci wazność- data waznośći jest indywidualnie podana na grouponie – to GROUPON ten PRZEPADA.

Nie jesteśmy zoobowiązani do wykonywania ŻADNEJ usługi po terminie wazności groponu.

NIE ISTNIEJE PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI GROUPONU

MY NIE pilnujemy Twoich terminów wizyt.

Nie dopraszamy się o wizytę, nie drzownimy z pytaniem „dlaczego pani/pan nie przyszedł” szanujemy Twój wybór.