NOWOŚCI

HYDRA – HYAL2 INJECTION – odmładzający zabieg kosmetycznej wolumetrii twarzy  

ALTERNATYWA DLA ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Zabieg Hydra Hyal 2 Injection jest wskazany dla każdego typu cery. Hydra Hyal 2 Injection jest rekomendowany dla osób po 30 roku życia.

Wskazania dla:

  • skóry z wyraźnie zarysowaną siatką zmarszczek,
  • dla cery suchej z objawami utraty jędrności i elastyczności, wrażliwej,
  • skóra z oznakami starzenia.

W zabiegu wykorzystywany jest kwas hialuronowy, który stosowany jest do korygowania owalu twarzy i modelowania jego konturu. Ten właśnie zabieg pozwala na przywrócenie twarzy odpowiedniego kształtu.
Technologia wykorzystywana w zabiegu HYDRA – HYAL INJECTION wykorzystuje dwa rodzaje kwasu hialuronowego – niskocząsteczkowy (wnikający bardzo głęboko w skórę i pozwalający na zapewnienie i utrzymanie optymalnego nawilżenia oraz aktywujący procesy biochemiczne) oraz – wysokocząsteczkowy (pozostający niejako „na powierzchni” skóry zapewniając odpowiednie nawilżenie i zabezpieczając skórę przed utratą elastyczności).
Oprócz kwasu hialuronowego w technologii zabiegu wykorzystany został również heksapeptyd, którego działanie jest zbliżone działania toksyny botulinowej lecz jest bezpieczniejsze i łagodniejsze.

W zabiegu wykorzystano następujące składniki aktywne:
-NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY (LMW)- aktywuje procesy biochemiczne w głębszych warstwach skóry, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, odpowiada za utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry oraz zapobiega utracie wody z naskórka
-WYSOKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY (HMW)- duże rozmiary cząstek pozostają na powierzchni skóry tworząc tzw hydrofilm, który zapobiega utracie wody z naskórka, a także zabezpiecza skórę przed czynnikami zewnętrznymi
-HEKSAPEPTYD- ALTERNATYWA TOKSYNY BOTULINOWEJ- hamuje intensywne kurczenie się mięśni, sprzyja redukcji zmarszczek mimicznych oraz zapobiega powstawaniu następnych, działa delikatnie i jest bezpieczniejszy od toksyny botulinowej.

 

 

serum hialuronowe 3,5% + maska kremowa + maska gipsowa + ultradźwięki   ok  1,5 h 150,00zł
Kosmetyczna mezoterapia mikroigłowa z aktywnym koncentratem z niskocząteczkowym kwasem hialuronowym + maska kremowa + maska gipsowa lub algowa 1,5 – 2h

180,00 zł

+ cena rollera

Proponowana seria to 4 – 6 zabiegów (1 zabieg raz w tygodniu lub raz na 10 dni).