warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Jak tam Twój relaks przed poniedziałkiem ? Leżysz już w 🛏 czy raczej na kanapie ? 😉
Mam dla Ciebie na wieczór obiecaną relację KROK PO KROKU z TOP ZABIEGU 🔝 infuzji tlenowej w naszym gabinecie kosmetycznym 😉 Jesteś ciekawa ? to zapraszam ! 🙂

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz to podczas takiej wizyty zawsze przeprowadzamy wywiad, rozmawiamy też o Twoich oczekiwaniach, wypełniasz ankietę o stanie zdrowia i jednocześnie zapoznajesz się z możliwymi przeciwskazaniami do zabiegów.
zawsze też możesz liczyć na szklankę wody albo przepyszną kawę ☕️💜

powiedzmy, że dzisiaj przed wyjściem na bal karnawałowy potrzebowałaś oprócz relaksu międzyinnymi:
✅poprawić napięcie skóry
✅rozświetlić cerę
✅zmniejszyć opuchliznę i cienie pod oczami
✅spłycić zmarszczki
✅dotlenić i nawilżyć cerę

zdecydowaliśmy się więc na ZABIEG INFUZJI TLENOWEJ

Zaczynamy!
✔️krok 1. Wykonujemy demakijaż za pomocą złotej Lini i antyoksydacyjnego olejku i mgiełki do demakijażu które po wcześniejszym zmieszaniu ze sobą aplikujemy na skórę za pomocą delikatnego pędzelka

✔️krok 2 to rozmasowanie powstałego preparatu na całej twarzy, nie zapominając o szyi i dekolcie 🥰

✔️w kroku trzecim dokładnie zmywamy cały makijaż.

✔️Jako czwarty krok wykonujemy peeling – tutaj możemy wykonać również standardowy biomimetyczny peeling z kwasami z serii EXCELLENCE MAGIC GOLD , lub rozbudować zabieg o mocniejsze kwasy np: 40% peeling medyczny, który jest mieszanką kwasu migdałowego i laktabionowego.

✔️Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniego serum. Wszystkie koktajle możemy ze sobą mieszać tak aby efekty były jak najlepsze. Możemy również dorzucić ampułkę z serii DermieBOOST np BotoPAX – która sprawdza się idealnie przed wielkim wyjściem dodatkowo napinając skórę.

✔️Teraz możemy przystąpić do aplikacji serum oraz naszej INFUZJI TLENOWEJ podczas której składniki zawarte w naszej mieszance serum możemy zaaplikować i wtłoczyć głębiej niż przy aplikacji manualnej, dodatkowo dotleniając skórę dzięki czemu efekty są WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU!

✔️Infuzję tlenową możemy wykonać również w bardzo bliskiej okolicy oka i jest to całkowicie bezpieczne.

✔️Krok 8 jest krokiem który możemy do Infuzji „dorzucić” a który jest bardzo polecany własnie gdy zalezy nam na napięciu skóry – jest to masaż za pomocą specjalnego Rollera którego specjalne głowice w kształcie Y-Diamond unoszą delikatnie fałd skóry i zapewniają poprawę krążenia krwi oraz dają efekt ujędrnienia – takiego efektu nie da nam zwykły masaż tylko z użyciem rąk.

✔️ Na koniec oczywiście jest maska kremowa lub algowa, lub obie w zależności od potrzeb.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi z Infuzją tlenową, a już jutro specjalnie dla Ciebie pojawi się Promocja !
śledź nas tutaj oraz na instagramie.

 

 

loading
×